سفارش طراحی کارت ویزیت

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین ؛ سفارش طراحی مدرن و شیک کارت ویزیت | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی کارت ویزیت با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی کارت ویزیت به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی کارت ویزیت

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت باید چجوری باشه ؟!

مرحله ابتدایی چاپ کارت ویزیت ، طراحی آن میباشد . طراحی کارت ویزیت باید به گونه ای باشد که شما را در ذهن مخاطبتان به یک نقطه شروع سبز تبدیل کند . وقتی شما کارت ویزیت خود را به مشتری تان می دهید ، در ابتدا ایشان به طراحی کارت شما دقت می کند . پس مسلم است که اگر طراحی کارت ویزیت شما ، طبق سلیقه بازار هدفتان و جذاب باشد ، مشتریان شما کارت ویزیت شما را نگه میدارند . هدف شما از طراحی و چاپ کارت ویزیت این است که مشتری تان در صورت داشتن سفارش دوباره ، شما را به راحتی پیدا کند . پس اینجا شما یک طراحی کارت ویزیت جذاب می خواهید که مشتری تان را برای نگه داشتن کارت ویزیتتان ترغیب کند . پس طراحی کارت ویزیت امری بس مهم میباشد که طراح آن ، حداقل پانزده درصد از آینده کسب و کارتان را رقم میزند .

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین / طراحی کارت ویزیت آنلاین / خدمات طراحی گرافیک کارت ویزیت
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین / طراحی کارت ویزیت آنلاین / خدمات طراحی گرافیک کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت به درد کیا میخوره ؟!

مضمون کلی کارت ویزیت میتواند شخصی و یا معرفی سازمانی باشد . کلیه افراد برای معرفی خود می توانند از کارت ویزیت استفاده کنند . کلیه کسب و کار ها به کارت ویزیت احتیاج دارند . همانطور که در بخش قبلی ذکر شد ، مرحله اول چاپ کارت ویزیت ، طراح آن است . بعد از طراحی کارت ویزیت ، شما میتوانید آن طرح را روی کارت ویزیتتان در جنس و ابعاد مورد نظر چاپ کنید . کارت ویزیت شما در اصل هویت شماست و به طور کلی مناسب برای افرادی است که هویتشان را بنا به دلایل متعدد به اشتراک می گذارند . برای مثال اکثر ویزیتور ها و بازاریاب ها ، کارت ویزیت با لوگوی شرکت محل کار و مشخصات خود دارند . همچنین کلیه پزشکان نیز برای مراجعه دوباره بیماران خود به ایشان ، کارت ویزیت خود را ارائه می دهند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی کارت ویزیت

چرا به شما سفارش طراحی کارت ویزیت بدیم ؟!

سفارش طراحی کارت ویزیت در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی کارت ویزیت خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی کارت ویزیت نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی کارت ویزیت ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی کارت ویزیت خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی کارت ویزیت آنلاین / طراحی کارت ویزیت آنلاین / خدمات طراحی گرافیک کارت ویزیت
خدمات دیگر طراحی گرافیک
طراحی گرافیک دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.