طراحی و چاپ بروشور

سفارش طراحی و چاپ بروشور آنلاین | سفارش طراحی و چاپ آنلاین

فرم سفارش طراحی و چاپ بروشور

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی و چاپ بروشور

چرا طراحی و چاپ بروشور ؟!

بروشور یکی از محصولات چاپی تبلیغاتی با قابلیت ارائه حضوری می باشد . به طور کلی بروشور یک نمونه مختصر شده کاتالوگ است . از بروشور دو استفاده اساسی انجام می گیرد . اول برای تبلیغات و معرفی محصولات و یا خدمات یک برند که مستقیماً به بازار هدف ارائه می گردد . و دوم برای منوی کافی شاپ ها و رستوران ها که به مشتریان حضوری تقدیم می شود . بروشور در مقایسه با تراکت فضای بیشتری را برای ارائه محتوا خواهد داشت . همچنین هر بروشور از چند تای مساوی تشکیل می شود که به فاصله هر تا یک " لت " گفته می شود . اندازه محتوای شما برای طراحی بروشور با تعداد لت های آن ، ارتباط مستقیم دارد . همچنین تعداد لت های بروشور شما در ابعاد آن نیز تاثیر گذار است . طراحی و چاپ بروشور چند لت در برخی موارد از لحاظ هزینه ها ، نسبت به کاتالوگ مقرون به صرفه تر خواهد بود .

سفارش طراحی و چاپ بروشور آنلاین / سفارش چاپ بروشور / سفارش طراحی بروشور / بروشور
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی و چاپ بروشور آنلاین / سفارش چاپ بروشور / سفارش طراحی بروشور / بروشور

سفارش بروشور

طراحی و چاپ بروشور دقیقاً به چه دردی می خوره ؟!

بروشور مانند کلیه محصولات طراحی و چاپی در جهت برندینگ استفاده می شود . اولین لت بروشور شما می تواند کاربردی مشابه با جلد کاتالوگ داشته باشد . برای مثال لوگوی شما در وسط لت اولیه بروشورتان قرار خواهد گرفت . همچنین می توانید مختصر توضیحی در مورد محتوای بروشور خود را در پایین لوگو درج کنید . در بروشور ها اغلب آدرس و شماره تلفن شرکت و یا ارگان ها درج می شوند . به دلیل چند لت بودن بروشور ، برندینگ در آن بسیار هدفمند و ساده خواهد بود . شما می توانید لوگو و نام برند خود را در پایین و یا بالای هر لت درج کنید . به طور معمول لوگوی برند ها در بالای بروشور و آدرس سایت آن ها ، در پایین بروشورشان درج می شوند . طراحی و چاپ بروشور ، اغلب بیشتر برای ارائه لیست قیمت انجام می گردد . اما بروشور مقرون به صرفه ، برای معرفی محصولات / خدمات نیز بسیار پر طرفدار می باشد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی و چاپ بروشور

چرا به شما سفارش طراحی و چاپ بروشور بدیم ؟!

سفارش طراحی و چاپ بروشور در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی و چاپ خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی و چاپ ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی و چاپ نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی و چاپ بروشور ، رعایت استاندارد های گرافیکی مدرن و چاپ آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی و چاپ و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی و چاپ بروشور خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی و چاپ بروشور آنلاین / سفارش چاپ بروشور / سفارش طراحی بروشور / بروشور
خدمات دیگر طراحی و چاپ
طراحی و چاپ دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.