سفارش چاپ بروشور

سفارش چاپ بروشور آنلاین ؛ سفارش آنلاین بروشور | سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات چاپ بروشور با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش چاپ بروشور به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های کار چاپیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

چاپ بروشور

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ و تبلیغات به بخش سفارش چاپ و تبلیغات آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

چاپ بروشور

چاپ بروشور به چه دردی میخوره ؟!

چاپ بروشور اغلب برای لیست قیمت های کافی شاپ یا رستوران ها انجام می گردد . بروشور جنبه تبلیغاتی هدفمندی را به دنبال دارد . البته انجام برندینگ در کلیه محصولات چاپی بسیار حائز اهمیت است . اما به دلیل چند لت بودن بروشور ، گستردگی فضا برای برندینگ مناسب ، در هدفمند بودن این تبلیغات ، بی تاثیر نیست . بروشور نمونه کوچک و مقرون به صرفه همان کاتالوگ است . پس مانند کاتالوگ می توانید در هر لت از بروشور ، برندینگ نام و یا لوگوی خود را داشته باشید . همچنین لحاظ کد تخفیف در بروشور ، به ارزش آن می افزاید . به طور کلی بروشور یک ابزار بسیار مناسب برای برندینگ تبلیغاتی میباشد . حتی در لیست قیمت ها که جنبه تبلیغاتی پخشی ندارند ! البته گاهی اوقات از بروشور برای معرفی یا بیان طریقه مصرف یک محصول نیز استفاده میشود .

سفارش چاپ بروشور آنلاین / چاپ بروشور آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات بروشور
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ بروشور آنلاین / چاپ بروشور آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات بروشور

بروشور

چه بروشوری واسم چاپ می کنید ؟!

بروشور نیز مانند کلیه امور چاپی تبلیغاتی ، در ابعاد و جنس های مختلف چاپ میشود ؛ بنا به نوع نیاز شما و همچنین محتوایی که قصد دارید در بروشورتان به بیان آن بپردازید . هر بروشور از دو تا چند لت تشکیل میشود . برای مثال یک کاغذ A4 را در نظر بگیرید ، از روی عمودی آن ، سه تای مساوی بزنید . حالا یک کاغذ A4 با سه لت پشت و رو دارید ! هر کدام از سه قسمت به وجود آمده بعد از تا زدن ، یک لت با دو وجه به شمار می آید . جنس بروشور هم بنا به نوع تبلیغات شما متغیر است . برای مثال در کافی شاپ ها برای لیست قیمت ، اغلب از بروشور های کرافت استفاده می شود . کترینگ ها نیز برای تبلیغات بروشوری خود ، از کاغذ روغنی ( گلاسه ) استفاده میکنند . به طور کلی انتخاب ابعاد بروشور چاپی کمی محدودیت دارد ؛ اما انتخاب جنس آن ، به نوع تبلیغات شما بستگی دارد .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ بروشور​

چرا به شما سفارش چاپ بروشور بدیم ؟!

سفارش چاپ بروشور در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ بروشور خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . چاپخانه آنلاین مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ و تبلیغات ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ بروشور نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ بروشور ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپ آنلاین و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ بروشور خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ بروشور آنلاین / چاپ بروشور آنلاین / خدمات چاپ و تبلیغات بروشور
خدمات دیگر چاپ و تبلیغات
چاپ و تبلیغات دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.