چاپ بروشور دیجیتال

سفارش چاپ بروشور دیجیتال ؛ سفارش چاپ دیجیتال بروشور | سفارش چاپ دیجیتال آنلاین

فرم سفارش بروشور دیجیتال

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات چاپ دیجیتال به بخش سفارش چاپ دیجیتال آنلاین مراجعه نمایید .

بروشور دیجیتال

چاپ بروشور دیجیتال چه جوری میشه ؟!

چاپ دیجیتال بروشور مورد استفاده برای اکثر کسب و کار ها خواهد بود . برخی از بروشور به عنوان لیست قیمت رستوران و یا کافی شاپ استفاده میکنند . برخی نیز از چاپ بروشور در جهت لیست قیمت محصولات یا خدمات قابل ارائه توسط برندشان استفاده خواهند کرد . فضای محتوایی در طراحی بروشور بسیار گسترده و تقریباً بدون محدودیت است . از این رو برندینگ هدفمند با چاپ بروشور بسیار به سادگی انجام خواهد شد . به طور کلی بروشور تبلیغاتی یک نمونه کوچکی از کاتالوگ می باشد . چاپ دیجیتال بروشور برای کسب و کار های شرکتی و ارگان ها نیز استفاده نمایشگاهی خواهد داشت . اغلب برند های شرکتی در برگزاری نمایشگاه های خود بروشور چاپ می کنند و از آن به عنوان معرفی خدمات خود به مراجعین ، استفاده می کنند .

سفارش چاپ بروشور دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال بروشور / بروشور دیجیتال
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش چاپ بروشور دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال بروشور / بروشور دیجیتال

چاپ بروشور دیجیتال

چرا چاپ دیجیتال بروشور ؟!

کیفیت چاپ افست نسبت به چاپ دیجیتال مطلوب است . اما برخی تفاوت ها میان چاپ دیجیتال و افست این دو را نسبت به هم متمایز می کنند . برای مثال تعداد سری های چاپ افست اغلب فرم های هزار تایی هستند . اما تعداد پایین تر در چاپ دیجیتال محدودیتی نخواهد داشت . همچنین زمان تحویل فرم های چاپی افست اغلب میان سه روز تا یک هفته می باشد . که این زمان در چاپ دیجیتال بین یک الی شش ساعت خواهد بود . نکته ای که در چاپ دیجیتال بسیار حائز اهمیت است ؛ تفاوت قیمت بالا با چاپ افست می باشد . به طوری که در برخی موارد چاپ دیجیتال مقرون به صرفه نیست . اما به هر حال در مواردی که سرعت زمان تحویل بسیار حائز اهمیت می باشد ، چاپ دیجیتال در اولویت خواهد بود . همچنین لازم به ذکر است که سفارش چاپ دیجیتال بروشور در مونیکس به صورت آنلاین قابل انجام است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش چاپ بروشور دیجیتال

چرا به شما سفارش چاپ بروشور دیجیتال بدیم ؟!

سفارش چاپ بروشور دیجیتال در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش چاپ دیجیتال خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های چاپ دیجیتال ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش چاپ دیجیتال نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در چاپ بروشور دیجیتال ، رعایت استاندارد های چاپی مدرن آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات چاپی دیجیتال و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، چاپ بروشور دیجیتال خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش چاپ بروشور دیجیتال آنلاین / سفارش چاپ دیجیتال بروشور / بروشور دیجیتال
خدمات دیگر چاپ دیجیتال
چاپ دیجیتال دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.