سفارش طراحی بروشور

سفارش طراحی بروشور آنلاین ؛ سفارش طراحی انواع بروشور آنلاین | سفارش طراحی گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی بروشور با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی بروشور به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های طراحیتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

طراحی بروشور

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی
پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی گرافیک به بخش سفارش طراحی گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

طراحی بروشور

طراحی بروشور باید چجوری باشه ؟!

حتماً در کافی شاپ یا رستوران ها دیده اید که لیست غذا و نوشیدنی های خود را در یک بروشور چند لت جای داده اند . و از آن به عنوان منوی خود استفاده می کنند . طراحی بروشور در این موارد باید خوشمزه باشد ! خوشمزه بودن بروشور منوی رستوران یا کافی شاپ شما باعث میشود که مخاطبتان احساس خوبی نسبت به محتوای آن پیدا کند . و همچنین طراحی بروشور در سبک فلت گستره انتخاب مشتری شما را بیشتر میکند . به این منظور طراحی بروشور جذاب مسلماً در فروش شما تاثیر مثبتی خواهد گذاشت . همچنین برندینگ لوگو در طراحی بروشور نیز انجام میشود . به طوری که اکثراً از لت اول بروشور خود برای درج لوگوی و مشخصات برندشان استفاده میکنند . ( لازم به ذکر است که در بروشور های تبلیغاتی به غیر از موارد ذکر شده ، آدرس نیز درج میشود . )

سفارش طراحی بروشور آنلاین / طراحی بروشور آنلاین / خدمات طراحی گرافیک بروشور
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی بروشور آنلاین / طراحی بروشور آنلاین / خدمات طراحی گرافیک بروشور

بروشور

بروشور به درد چه کسب و کارایی میخوره ؟!

بروشور نمونه مقرون به صرفه و فشرده تر کاتالوگ میباشد . اغلب شرکت کنندگان نمایشگاه های داخلی و یا بین المللی برای توضیحات و اطلاع رسانی مواردی ، از بروشور استفاده میکنند . طراحی بروشور در مواردی برای آموزش با عنوان " بروشور آموزشی " نیز استفاده میشود . همینطور در بعضی بسته بندی کالا هایی که احتیاج به توضیحات محصول یا طریقه کارکرد ( طرز استفاده ) میباشد ، از بروشور استفاده میشود . همانطور که در بخش قبلی هم ذکر شد ، رستوران و کافی شاپ دار ها هم برای ارائه منو به مشتریان خود ، از بروشور استفاده میکنند . پس با این تفاسیر ، نتیجه حاصل میشود که تقریباً همه کسب و کار ها برای تبلیغات هدفمند ، به یک بروشور با طراحی جذاب و متناسب با سلیقه بازار هدف خود ، نیاز دارند .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی بروشور

چرا به شما سفارش طراحی بروشور بدیم ؟!

سفارش طراحی بروشور در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی بروشور خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی بروشور نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی بروشور ، رعایت استاندارد های رنگ بندی و گرافیکی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی بروشور خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی بروشور آنلاین / طراحی بروشور آنلاین / خدمات طراحی گرافیک بروشور
خدمات دیگر طراحی گرافیک
طراحی گرافیک دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.