برندینگ

سفارش برندینگ ؛ سفارش آنلاین برندینگ ، خدمات برندینگ | سفارش برندینگ آنلاین

خدمات برندینگ

خدماتی که برندینگ ، شامل آنها میشود ؛ مانند طراحی کالیته رنگ سازمانی ، طراحی یا باز طراحی لوگو ، ...

فرم سفارش برندینگ

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات برندینگ به بخش سفارش برندینگ آنلاین مراجعه نمایید .

حرف حساب

لوگوی برند شما چه مطلبی را پشت پرده گرافیک پنهان کرده است؟

طراحی لوگو بر چند اصل و انواع مختلف استوار است . لوگوی شما ممکن است کاری که انجام می دهید را نمایان گرداند . و همچنین می تواند نام شما و یا برندتان باشد . که با طرح های گرافیکی ، حروف به دنبال هم آمده باشند . طراحی لوگو بسته به سلیقه شما میتواند از انواع مختلف بهره برداری کند . به غیر از لوگوی المان دار و تایپوگرافی ، انواع مختلف لوگو نیز موجود می باشند . اما انتخاب از میان آن ها بستگی به سلیقه شما دارد . در طراحی لوگو شما باید سلیقه خودتان را به سلیقه بازار هدف خود ، متصل کنید . چرا که در المان های یک لوگو ، هزاران تبلیغ پنهان شده اند . و این همان چیزی است که شما از برندتان می خواهید . تبلیغ ! اگر لوگوی برندتان را در اختیار دارید و از آن راضی می باشید ، آماده برندینگ می باشید . اما اگر هنوز طراحی لوگوی خود را به انجام نرسانده اید ، میتوانید از صفحه " طراحی گرافیک " دیدن نمایید .

برندینگ - حرف حساب​
سفارش ریبرندینگ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " ریبرندینگ " می باشد ، وارد بخش ریبرندینگ شوید .
سفارش ریبرندینگ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
برندینگ - برندینگ

برندینگ

ارتباط میان برندینگ و تبلیغات چیست؟

اکثراً در کارواش ها و رستوران ها دیده ایم که لوگوی کسب و کار ذیل بر پشت لباس کارکنان ، چاپ شده است . این مثال کوچکی از برندینگ بود . برندینگ در حال حاضر به غیر از کارواش ها و رستوران ها به اغلب شرکت ها و ارگان ها نیز ، راه پیدا کرده است . لیوان های کارمندان که لوگوی شرکت محل کارشان بر روی آن چاپ شده است نیز ، مثالی واضح از برندینگ است . در قدم اول برندینگ به نام برند خود تکرار می بخشید ( بر روی کاغذ دیواری ، لیوان ، خودکار ، ... ) . و در قدم دوم آن را به صورت هدایای تبلیغاتی برای مشتریان خود یا کارکنانتان ، اهدا می نمایید . خب مسلم است که اگر بودجه شما برای هدایای تبلیغاتی زیاد باشد ؛ هدفتان از برندینگ ، تقدیم آن به مشتریانتان است . و حتی اگر بودجه تان برای هدایای تبلیغاتی به میزان زیاد هم نیست ؛ تقدیم هدایا به کارکنانتان ، پیش دستی خواهد کرد . لازم به ذکر است که اقلام چاپی ( کارت ویزیت ، ست اداری ، ... ) هم می توانند به گونه ای " برندینگ " باشند .

سفارش کالیته رنگ سازمانی آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " کالیته رنگ سازمانی " می باشد ، وارد بخش کالیته رنگ سازمانی شوید .
سفارش کالیته رنگ سازمانی آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

برند سازی

چگونه برند سازی برای محصول خود را شروع کنیم؟

برند سازی ابتدا با طراحی لوگو که در بخش اول توضیح داده شد ، شروع می شود . و سپس عملیات برندینگ ! برندینگ میتواند طراحی بنر های تبلیغاتی باشد ؛ طراحی لوگو و یا حتی ست های اداری . لوگوی شما طراحی شد و حالا با برندینگ روی لیوان ، خودکار ، ... آن را بدرخشانید ! لوگوی شما معرف برند شما و میزان برندینگ شما همان اعتبار شماست . مرحله بعدی برندینگ ، بعد از طراحی لوگو ، چاپ می باشد . چاپ لوگوی شما بر سربرگ یا لیوانتان ، یا ... تنها نیمی از برندینگ کامل میباشد . شما برای برند سازی به چیز های بیشتری نیاز خواهید داشت . ایده پردازی در برندینگ و به کار گیری آن ها در اصول کاری و طراحی ها ، بسیار مهم است . نقش ایده ها در برندینگ همانند نقش طراحی گرافیک در چاپ می باشد . در این مرحله باید ایده پردازی درست و محکم برای برند سازی انجام شود . تا برندتان از پایه سازه خود ، قرص و محکم پیش برود .

برندینگ - برند سازی​
سفارش طراحی موکاپ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " طراحی موکاپ " می باشد ، وارد بخش طراحی موکاپ شوید .
سفارش طراحی موکاپ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
برندینگ - ایده سازی برندینگ​

ایده سازی برندینگ

نقش ایده ها در برندینگ و برند سازی تا چه انداره مؤثر است؟

اینکه بازار هدف شما به چه نوع برندینگ ، روی خوش نشان می دهند ، نقش ایده پردازی را در برندینگ مشخص میکند . برای داشتن یک برندینگ یا برند سازی موفق شما باید دست به ایده سازی بزنید . بازار هدفتان را بشناسید ، تبلیغات چاپی انجام داده و در آن ، برندینگ برنامه ریزی شده خود را بگنجانید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس همانند کلیه خدمات خود ، قابلیت " اتاق ایده پردازی آنلاین " را برای برندینگ نیز ، مهیا نموده است . تا شما کار آفرینان یا صاحبان کسب و کار دو راهی های خود را از برندینگ و تبلیغات بر طرف نمایید . و همچنین ایده های خود را بر روی میز آورده و ایده های ما را نیز ، بشنوید . مسلم است که ترکیب ایده های شما با سلایقتان با تجربه و مهارت ما و ایده هایمان ، به نظر و نتیجه نهایی مختوم خواهد شد که بهترین گزینه برای شما خواهد بود . تضمین رضایت مشتریان گرامی ، از ابتدا در دستور کاری گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، قرار داشته و خواهد داشت .

سفارش باز طراحی لوگو آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " باز طراحی لوگو " می باشد ، وارد بخش باز طراحی لوگو شوید .
سفارش باز طراحی لوگو آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

ریبرندینگ

ریبرندینگ یا برند سازی دوباره چیست؟

شاید پیش بیاید که شما طراحی لوگو خود را انجام دادید . از آن رضایت کافی ندارید . و دنبال باز طراحی آن می باشید . یا برندینگ کامل برای برندتان انجام دادید و از بازخورد آن ، راضی نیستید . و یا برندتان احتیاج به تحولات دارد . و یا حتی برای تغییر کسب و کار سنتی خود به مدرن و اینترنتی آماده هستید . در این شرایط ، به باز طراحی لوگوی شما یا برند سازی مجدد ، " ریبرندینگ " می گویند . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مهارت های کافی در زمینه برند سازی را در انجام دوباره آن نیز ، پیاده سازی میکند . مونیکس در برند سازی محصول شما نهایت تجربیات خویش را استفاده و به برندتان قدرت می دهد . شما لایق بهترین ها هستید و برندتان که مشتریانتان را خواهد ساخت ، از اهمیت زیادی برخوردار است . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با فراهم آوردن امکانات ایده پردازی ، برای بهترین برند سازی برای شما ، تلاش خواهد کرد .

برندینگ - ریبرندینگ​
سفارش ست اداری برندینگ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " طراحی و چاپ ست اداری " می باشد ، وارد بخش طراحی و چاپ ست اداری شوید .
سفارش ست اداری برندینگ آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
برندینگ - تضمین رضایت شما​

تضمین رضایت شما

مونیکس چه تضمینی را برای بهترین بودنتان دارد؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس با تلفیق مهارت های خویش به خمراه ایده ها و سلیقه تان ، بهترین ها را برایتان فراهم خواهد آورد . مونیکس استارت آپ پیشرو در زمینه های طراحی و چاپ آنلاین ، طراحی سایت ، طراحی های سه بعدی ، و طراحی اپلیکیشن می باشد . بنابراین مهارت ها و امکانات کافی برای برند سازی معتبر ، فراهم است . کلیه خدمات مونیکس ، ضمانت بهترین کیفیت را شامل می باشند . ریبرندینگ و برند سازی نیز از قائده مستثنا نبوده و شما لایق بهترین ها هستید . برندینگ کلیه خدمات دیگر مونیکس را نیز شامل می شود . از جمله " طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، چاپ و تبلیغات ، ... " . برای مشاهده و مطالعه دیگر خدمات مونیکس ، میتوانید به صفحه " خدمات ما " مراجعه نمایید .

سفارش برندینگ چاپی آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " برندینگ با امور چاپی " می باشد ، وارد بخش چاپ و تبلیغات شوید .
سفارش برندینگ طراحی گرافیک آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی

طراحی موکاپ

طراحی موکاپ هم برندینگ محسوب می شود؟

به طور کلی هر عملی که از برند شما برای بازار هدفتان تصویر ایجاد کند ، برندینگ محسوب خواهد شد . طراحی موکاپ هم شامل برندینگ می باشد . موکاپ یک طراحی گرافیکی است که نام برندتان یا لوگوی شما را بر روی مکان دلخواهتان ، مصور میکند . برای مثال : " موکاپ بورد های شهر ، موکاپ لیوان ، موکاپ لباس ، ... " . به دلیل ارتباط میان طراحی موکاپ و طراحی گرافیک ، میتوانید با مراجعه به صفحه طراحی گرافیک نیز اطلاعات عمیق تری کسب کنید . طراحی موکاپ می تواند حتی در قالب اقلام چاپی باشد . برای مثال کارت ویزیت ، سربرگ و یا ست های اداری . بدون اینکه این اقلام را چاپ کنید می تواند تصویری از آن ها داشته باشید . البته طراحی موکاپ و چاپ کاملا جدای از هم هستند . اما گاهی اوقات با توجه به نیاز شما ، طراحی موکاپ نسبت به اقلام چاپی ، ترجیح داده خواهد شد .

برندینگ - طراحی موکاپ​
سفارش برندینگ طراحی گرافیک آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش برند سازی شما " برندینگ با امور طراحی " می باشد ، وارد بخش طراحی گرافیک شوید .
سفارش برندینگ طراحی گرافیک آنلاین / سفارش برندینگ آنلاین / سفارش برند سازی
برندینگ - سفارش آنلاین​

سفارش آنلاین

آیا برند سازی هم شامل سفارشات آنلاین مونیکس می شود؟

کلیه خدمات قابل ارائه مونیکس ، قابلیت سفارش آنلاین را شامل می شوند . شما با ثبت نام در سایت به صورت رایگان می توانید از اتاق ایده پردازی آنلاین استفاده کنید . در مونیکس ایده سازی و اجرا مرحله به مرحله انجام می شوند . با تعیین ایده ها و نقشه راه در اتاق ایده پردازی آنلاین ، نتیجه مطلوب آن ، به مرحله اجرا ارجاع می شود . و با مهارت و رعایت کیفیت و استاندارد ها ، به رضایت شما مختوم خواهد شد . ما در مونیکس می کوشیم که کیفیت مطلوب و نتیجه دلخواه را برای شما به ارمغان بیاوریم . و در دستور کار خود رضایت شما را قرار داده ایم تا هدف قرار گرفته شود . و سبب همکاری های مداوم شود .

نمونه کار برندینگ
نمونه ریبرندینگ ، کالیته رنگ سازمانی ، طراحی موکاپ ، باز طراحی لوگو ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.