طراحی اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن ؛ سفارش آنلاین طراحی اپلیکیشن ، خدمات طراحی اپلیکیشن | سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

خدمات طراحی اپلیکیشن​

خدماتی که طراحی اپلیکیشن ، شامل آنها میشود ؛ مانند اپلیکیشن چند رسانه ای ، فروشگاهی ، ...

فرم سفارش طراحی اپلیکیشن

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن به بخش سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین مراجعه نمایید .

مقایسه و انتخاب

آیا با وجود وب سایت ها به توسعه اپلیکیشن نیاز است؟

در طول روز اکثراً تلفن اندرویدی یا آیفون خود را چک میکنیم . و قاعدتاً با اپلیکیشن های زیادی سر و کار داریم . مثلاً برای درخواست تاکسی ، سفارش غذا و یا حتی پیدا کردن مسیر . در این اوقات هرگز به وب سایت ها نیاز نداریم . لازم به ذکر است نیاز به وب سایت برای هر برندی مانند نیاز انسان به اکسیژن است . اما در کنار این وب سایت گاهی اوقات ، احتیاج به اپلیکیشن احساس می شود . اپلیکیشنی که ایده های شما را پیاده سازی کند . و یا حتی سفارشات آنلاین مشتریان شما را ثبت کند . درک نیاز برند شما به اپلیکیشن و ایده هایتان برای آن ، مسئله مهمی است . سفارش ساخت اپلیکیشن ، احتیاج به ایده دارد . و همچنین دلیل موجه میخواهد . در طراحی وب سایت ها نیازی به ایده نیست . همانطور که در بخش طراحی سایت ذکر شد ، ممکن است وب سایت های شرکتی صرفا جهت معرفی مجموعه خود نوشته و تنظیم شده باشند . اما برای سفارش طراحی اپلیکیشن ، احتیاج به ایده داریم .

طراحی اپلیکیشن - مقایسه و انتخاب​​​​
سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن اختصاصی " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن اختصاصی شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
طراحی اپلیکیشن - ذکر دلیل​​​​​

ذکر دلیل

قدم اول در توسعه اپلیکیشن چیست؟

اپلیکیشن ها تاکسی درخواست میکنند . و گاهی غذا سفارش می دهند و عکس های شما را ویرایش میکنند . می توان گفت که نیاز به وب سایت با نیاز به اپلیکیشن ، کاملا متفاوت است . گاهی برای بخش ثبت سفارشات آنلاین برند خود درک نیاز به اپلیکیشن موبایلی میکنید . اما همانطور که قبلا ذکر شد داشتن وب سایت برای هر برندی نیاز است . ولی توسعه اپلیکیشن ، امری اختیاری می باشد . وب سایت در اصل ربات فروش شماست . اپلیکیشن نیز همکار آن ربات می باشد . در اصل وقتی در کنار وب سایت خود ، به توسعه اپلیکیشن رو آوردید ؛ سایت شما احتیاج به یک همکار دارد . وجود اپلیکیشن در کنار وب سایتتان ، باعث کسب اعتبار بیشتر از مشتریان نیز ، خواهد شد . در اصل بخشی از زحمت خدمات دهی وب سایت شما ، به اپلیکیشن شما واگذار می گردد .

سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن تحت وب​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن تحت وب​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن تحت وب آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده اپلیکیشن

آیا قصد شما از تولید اپلیکیشن، ثبت سفارشات نیست؟

ثبت سفارشات از طریق اپلیکیشن ، ایده اختصاصی شما نیست . و امروزه اکثر برند ها اپلیکیشن برای سفارشات خود دارند . گاهی ممکن است شما از ساخت اپلیکیشن ، نیاز خود را اجرای ایده ای اختصاصی ، دانسته اید . و قصد پیش بردن ایده شخصی خود را دارید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ایده های شما را به اجرا خواهد نشاند . لازم به ذکر است که " اتاق ایده پردازی و مشاوره آنلاین مونیکس " نیز ، در جهت ایده سازی در طراحی و ساخت اپلیکیشن ، به شما کمک خواهد کرد . بعد از اینکه هدف از ساخت اپلیکیشن خود را یافتیم ، لازم است تا شروع کنیم . لوگوی برند شما همان آیکون اپلیکیشن خواهد شد ؟ مسلماً به طراحی گرافیک نیاز است . در طراحی " استایل ها ، مضمون ، آیکون ها ، ... " . توسعه اپلیکیشن نیز مانند طراحی وب سایت ، وابسته به طراحی گرافیک می باشد . در ادامه به چرا های گرافیک در اپلیکیشن و وب سایت ها خواهیم پرداخت !

طراحی اپلیکیشن - ایده اپلیکیشن​​​​​
سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن محتوایی​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن محتوایی​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن محتوایی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
طراحی اپلیکیشن - گرافیک و اپلیکیشن​​​​​

گرافیک و اپلیکیشن

در کدام بخش های ساخت یک اپلیکیشن به گرافیک نیاز است؟

به طور کلی از زمان شروع که قصد نصب اپلیکیشن را داریم ، آیکون آن ، نمایان است . بعد از نصب و ورود با صفحه " اسپلش اسکرین " رو به رو خواهیم شد . سپس دنیایی از تلفیق متون و فونت ها با آیکون ها یا عکس ها را خواهیم دید . این ها همه نشانگر نقش های گرافیک در توسعه اپلیکیشن ها می باشد . همانطور که در بخش های قبلی عرض شد ، نیاز اپلیکیشن به گرافیک مانند نیاز وب سایت به آن است . در وب سایت ها نیز از لحظه ورود با بنر های تبلیغاتی و ... رو به رو می شویم . که همه و همه بیانگر نقش طراحی گرافیک هستند . البته طراحی گرافیک در صنعت چاپ نیز نقش بزرگی را ایفا میکند . اما امروزه در اپلیکیشن ها ، وب سایت ها و حتی محتوای تبلیغاتی برند ها ، رد پای طراحی گرافیک را می بینیم .

سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن نقشه باز​​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن نقشه باز​​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن نقشه باز آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

توسعه و ساخت اپلیکیشن

چه معیار هایی برای شروع ساخت یک اپلیکیشن نیاز است؟

زمانی که هدف از ساخت اپلیکیشن مشخص شد ، زمان تصمیم برای کاربران آن است . بازار هدف شما ، بیشتر اندرویدی هستند یا آیفونی ؟ آیا اگر از اندرویدی بودن بازار هدف مطمعن بودیم ، فقط اپلیکیشن اندروید طراحی کنیم ؟ اپلیکیشن شما ، حتماً باید جامعه هدف و حتی غیر هدف را کاملاً پوشش بدهد . شما هیچ گاه به آمار درست سیستم عامل کاربران خود ، دسترسی پیدا نخواهید کرد . پس اندروید و آی او اس ، هر دو باید اپلیکیشن شما را پشتیبانی کنند . حال که هم ایده ما مشخص شد و هم سیستم عامل هدف اپلیکیشن ما ، زمان شروع است . مونیکس در بخش سفارش اپلیکیشن ، محیطی جامع را برای شما فراهم آورده که " طراحی وب سایت معرفی اپلیکیشن شما و طراحی های گرافیکی " که لازمه ساخت اپلیکیشن شما میباشند ، با یک مضمون و یک هدف منحصر به فرد در یک مجموعه ، پیش خواهند رفت . اما تعرفه ها در چه حدودی میباشند ؟

طراحی اپلیکیشن - طراحی اپلیکیشن​​​​​
سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن نوبت دهی​​​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن نوبت دهی​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن نوبت دهی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
طراحی اپلیکیشن - به چه قیمت​​​​​

به چه قیمت

تعرفه راه اندازی یک اپلیکیشن در چه حدودی میباشد؟

لازم به ذکر است که گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس تخفیف های ویژه ای برای هر سفارش در نظر گرفته است . اما خارج از بحث تخفیف ها نیز ، تعرفه ها به نحوی تنظیم شده اند که با هر بودجه ای قابل سفارش باشند . اپلیکیشن محتوایی ، اجتماعی ، فروشگاهی ، چند منظوره و ... هر کدام تعرفه های مختلفی را در خود جای داده اند . تضمین بهترین کیفیت در کنار مناسب ترین قیمت و عین سرعت در زمان تحویل ، شعار مونیکس می باشد . پس اطمینان داشته باشید که همه چیز تحت کنترل شما پیش خواهد رفت !

سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن اجتماعی​​​​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن اجتماعی​​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن اجتماعی آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

ضمانت مونیکس

چه ضمانتی برای طراحی و ساخت اپلیکیشن در نظر گرفته شده؟

کلیه خدمات مونیکس ، اعم از طراحی گرافیک ، طراحی سایت ، چاپ و تبلیغات ، ... شامل ضمانت مونیکس میباشند . ساخت اپلیکیشن نیز از این قاعده مستثنا نبوده و ضمانت کامل در تحویل را شامل می شود . اجرای دقیق و با کیفیت ایده های شما و تلفیق سلایق شما و مهارت و تجربه های ما مختوم به نتیجه ای می شوند که مسلماً مطلوب خواهد بود و شما لایق بهترین ها هستید . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس رضایت شما را در دستور و هدف کار خود ، قرار داده است . و همانظور که قبلا ذکر شد ؛ کیفیت ، قیمت مناسب و سرعت در زمان تحویل . این سه اصل در ساخت اپلیکیشن دستور کار قرار خواهد گرفت . و تضمین ما به شما خواهند بود . لازم به ذکر میباشد که ساخت اپلیکیشن خود را نیز ، مانند دیگر خدمات مونیکس ، می توانید به صورت آنلاین سفارش دهید .

طراحی اپلیکیشن - ضمانت مونیکس​​​​​​
سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
بخش دسترسی سریع : اگر سفارش ساخت اپلیکیشن شما " اپلیکیشن رسانه ای​​​​ " می باشد ، وارد بخش اپلیکیشن رسانه ای​​ شوید .
سفارش طراحی اپلیکیشن رسانه ای آنلاین / سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین
طراحی اپلیکیشن - سفارش طراحی اپلیکیشن​​​​​​

سفارش طراحی اپلیکیشن

سفارش ساخت یا توسعه اپلیکیشن نیز به صورت آنلاین امکان پذیر است؟

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ارائه خدمات خود را به صورت کاملا آنلاین ، امکان پذیر کرده است . توسعه اپلیکیشن از این قاعده مستثنا نخواهد بود . و به سادگی می توانید از ایده پردازی و طراحی گرافیک شروع کنید . و ساخت اپلیکیشن خود را آنلاین سفارش دهید . تمامی مراحل ، از ایده پردازی در اتاق ایده پردازی آنلاین تا طراحی آیکون ها ، به صورت آنلاین انجام پذیر هستند . همچنین قابلیت پیگیری لحظه ای انجام سفارشات نیز ، برای مشتریان عزیز فراهم شده است . ثبت سفارشات از هر نقطه ایران ، و از منزل یا پشت میز کار ! فرار از ترافیک و شلوغی و بدون اتلاف وقت !

نمونه کار طراحی اپلیکیشن
نمونه طراحی اپلیکیشن اختصاصی ، تحت وب ، محتوایی ، نقشه باز ، نوبت دهی ، ...

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.