ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین

ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین ؛ سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین ، سفارش خدمات طراحی اپلیکیشن | سفارشات طراحی اپلیکیشن آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات طراحی اپلیکیشن با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش طراحی اپلیکیشن به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و نوع اپلیکیشنتون رو انتخاب کنید و ویژگی هاش رو اونجوری که میخواید تنظیم کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

برو به فروشگاه

فروشگاه طراحی اپلیکیشن

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای ورود به فروشگاه و سفارش طراحی اپلیکیشن ، از دکمه زیر استفاده کنید . در غیر این صورت از طریق این فرم ، پیش سفارش ثبت کنید .

فرم پیش سفارش

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن دیگه چیه ؟!

طراحی اپلیکیشن در برخی موارد می تواند مکمل وب سایت شما باشد . طراحی اپلیکیشن امروزه تبدیل به یک منبع درآمد اصلی برای برخی از مدیران برند ها و کسب و کار ها شده است . طراحی اپلیکیشن در قالب های تحت وب ، فروشگاهی ، نقشه باز و اختصاصی قابلیت کسب درآمد را خواهند داشت . همچنین طراحی اپلیکیشن های محتوایی ، نوبت دهی ، رسانه ای و اجتماعی نیز به روش های غیر مستقیم و از طریق جذب تبلیغات قابلیت کسب درآمد را دارند . طراحی رابط کاربری گرافیکی و بهینه در اپلیکیشن ها نقش اساسی و مستقیم در جذب و ماندگاری مخاطبین خواهد داشت . به روز رسانی های مداوم اپلیکیشن شما نیز در پویا نمایی برندتان ، تاثیر بسزایی خواهد داشت . البته ارائه به روز رسانی ها بدون ایده های جدید و تغییرات قابل توجه ، اصلا مطلوب نخواهد بود .

طراحی اپلیکیشن / ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی اپلیکیشن / ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن

سفارش طراحی اپلیکیشن آنلاین ؟!

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس یک آژانس تبلیغاتی آنلاین در زمینه کلیه امور تبلیغات و برندینگ می باشد . طراحی اپلیکیشن یکی از امور تبلیغاتی بسیار مهم و با بازدهی بسیار بالاست . سفارشات طراحی اپلیکیشن به صورت آنلاین و تنها با چند کلیک ساده در مونیکس قابل ثبت می باشند . از امور زیر شاخه و مربوط به طراحی اپلیکیشن می توان به : طراحی اپلیکیشن اختصاصی ، تحت وب ، محتوایی ، نقشه باز ، نوبت دهی ، اجتماعی و رسانه ای اشاره کرد . در مونیکس کلیه مراحل اجرای سفارشات ، توسط مشتریان عزیز قابل پیگیری می باشند . همچنین ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات شما عزیزان ، در جهت اطمینان خاطر شما انجام می گردد . همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود و بدون مراجعه حضوری به سادگی و با تخفیف ویژه اولین سفارش ، طراحی اپلیکیشن خود را آنلاین سفارش دهید !

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارشات طراحی اپلیکیشن

چرا سفارش آنلاین طراحی اپلیکیشن ؟!

همانطور که ذکر شد سفارش آنلاین خدمات طراحی اپلیکیشن در مونیکس به صورت آنلاین امکان پذیر می باشد . ثبت سفارشات طراحی اپلیکیشن از هر نقطه در ایران و همچنین بدون هیچ محدودیت زمانی و به صورت شبانه روزی قابل انجام می باشند . با سفارش آنلاین طراحی اپلیکیشن ، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین تخفیف های ویژه مونیکس ، شما را برای سفارش خدمات ذیل با قیمت مناسب همراهی خواهند کرد . در پایان شما بهترین کیفیت خروجی را با مناسب ترین قیمت دریافت خواهید کرد . البته تبلیغات هدفمند احتیاج به ایده های هوشمندانه دارند . اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس شما را در بررسی ، پردازش و ویرایش ایده هایتان همراهی خواهد کرد . تلفیق سلیقه شما با تجربه و تخصص ما در " طراحی اپلیکیشن " بهترین ها را برای شما به ارمغان خواهد آورد .

سفارشات طراحی اپلیکیشن / ثبت سفارش طراحی اپلیکیشن

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.