سفارش انیمیشن تبلیغ محور

سفارش انیمیشن تبلیغ محور ؛ سفارش طراحی و ساخت موشن گرافیک | سفارش موشن گرافیک آنلاین

شرکت تبلیغاتی مونیکس ، متخصص در اجرای انواع سفارشات انیمیشن تبلیغ محور با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ممکن

برای سفارش انیمیشن تبلیغ محور به مونیکس ، هم میتونید با انتخاب گزینه اول وارد فروشگاه سایتمون بشید و ویژگی های موشن گرافیکتون رو اونجوری که میخواید انتخاب کنید ، قیمت رو دریافت کنید و سفارش بدید ؛ و هم می تونید با انتخاب گزینه دوم پیش سفارش ثبت کنید و درخواست مشاوره بدید . پیشنهاد ما گزینه اوله اما اگر ابهامی دارید می تونید پیش سفارش ثبت کنید !

ثبت سفارش

انیمیشن تبلیغ محور

ثبت پیش سفارش

درخواست مشاوره

پیشنهاد ما سفارش از طریق فروشگاه سایت هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

فرم پیش سفارش

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات موشن گرافیک به بخش سفارش موشن گرافیک آنلاین مراجعه نمایید .

فرم پیش سفارش

انیمیشن تبلیغ محور

انیمیشن تبلیغ محور چیه ؟!

هدف کلی از تولید موشن گرافیک تبلیغات می باشد . اما موشن گرافیک تبلیغ محور تفاوت هایی را با انواع موشن گرافیک دارد . در موشن گرافیک تبلیغ محور ، انیمیشن شما با موضوع های مختلف ( حتی آموزشی ) تولید می شود . اما محوریت انیمیشن شما بیان یک داستان تبلیغاتی توسط کاراکتر ها و یا اشکال هندسی می باشد . در این نوع از موشن گرافیک ، به دلیل محوریت تبلیغاتی آن ، ترکیبات صوتی بسیار مهم است . انیمیشن تبلیغ محور مانند کلیه انواع موشن گرافیک ، با موسیقی جذاب تر خواهد شد . همچنین استفاده از موسیقی در انیمیشن تبلیغاتی در بازدهی آن نیز تاثیر خواهد داشت . به بیان کلی انیمیشن تبلیغ محور یک موشن گرافیک ساده با مضمون غیر تبلیغاتی می باشد . که هدف از تولید آن بیان یک داستان تبلیغاتی است .

سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / خدمات تولید انیمیشن تبلیغ محور
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / خدمات تولید انیمیشن تبلیغ محور

موشن گرافیک تبلیغاتی

موشن گرافیک تبلیغ محور به چه دردی می خوره ؟!

بسیاری از برند های معتبر و معروف ، تبلیغات تیزری خود را با بیان یک داستان شروع میکنند . این داستان هیچ ارتباطی با محصولات آن برند ندارد . همانطور که در بخش قبلی هم ذکر شد مضمون موشن گرافیک تبلیغ محور صرفاً تبلیغات خدمات یا محصولات برند نیست . به طور کلی موشن گرافیک تبلیغ محور یک انیمیشن تبلیغاتی میباشد که هدف اصلی آن تبلیغ و ساخت هویت بصری می باشد . داستانی که در قالب موشن گرافیک تبلیغ محور خود به مخاطبین بیان می کنید ، چهره ای از شما را در ذهن مخاطب به وجود می آورد . این موضوع به این معناست که در موشن گرافیک تبلیغاتی ، برندینگ به صورت غیر مستقیم اما اصولی تر انجام می گردد . البته کلیه انواع موشن گرافیک هدف تبلیغاتی و برندینگ هویت سازی دارند . اما در انیمیشن تبلیغ محور این موضوع در قالب یک داستان است .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور

چرا به شما سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور بدیم ؟!

سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های موشن گرافیک ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در تولید انیمیشن تبلیغ محور ، رعایت استاندارد های صداگذاری و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات موشن گرافیک و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، تولید انیمیشن تبلیغ محور خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / تولید انیمیشن تبلیغ محور آنلاین / خدمات تولید انیمیشن تبلیغ محور
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.