درباره چاپخانه آنلاین مونیکس
سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی به صورت آنلاین ، سفارش امور تبلیغاتی ؛ چاپخانه آنلاین | سفارش خدمات تبلیغاتی آنلاین
بازگشت به صفحه اصلی

خدمات فوق تخصصی که به شما ارائه میدهیم

مشاور و مجری کلیه امور طراحی ، تبلیغاتی ، چاپی و برندینگ

طراحی گرافیک

طراحی سایت

چاپ و تبلیغات

برندینگ

موشن گرافیک

طراحی گرافیک

طراحی سایت

برندینگ

چاپ و تبلیغات

درباره مونیکس

تبلیغات از نیاز های اساسی یک برند می باشد . راه اندازی یک کسب و کار بدون تبلیغات ممکن نیست ! هر آنچه که از تبلیغات برند خود می خواهید را با مونیکس به دست خواهید آورد . با مونیکس به رویای خود نزدیک تر خواهید شد . هر برندی آرزوی یک تبلیغات با بازدهی بالا را دارد . درخواست شما از تبلیغات همین است ! بازدهی بالا ، در کنار قیمت مناسب ! در مونیکس تحقق این رویای شما ناممکن نخواهد بود . اگر قصد تبلیغات هدفمند و مقرون به صرفه را دارید ، ما شما را همراهی خواهیم کرد ! زمان با هیچ مبلغی قابل معامله نیست ! ما برای شما زمان می خریم ! با سفارش امور تبلیغاتی از مونیکس به صورت آنلاین در وقت و هزینه های خود نهایت صرفه جویی را خواهید کرد . همین حالا و از منزل یا پشت میز کار خود رویای خود را با ما در میان بگذارید ! تحقق رویای شما از تعهدات ماست !

درباره مونیکس / سفارش چاپ ارزان از چاپخانه آنلاین مونیکس
ضمانت بی قید و شرط / سفارش چاپ ارزان از چاپخانه آنلاین مونیکس

ضمانت بی قید و شرط

هر برندی یک بودجه تبلیغاتی دارد . این بودجه باید برای شما بازدهی داشته باشد ! گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس در قبال بودجه تبلیغاتی شما متعهد است . رعایت استاندارد های تبلیغاتی مدرن توسط مونیکس شما را تا رسیدن به تبلیغات پربازده برای برندتان همراهی می کند . شما لایق بهترین ها هستید . تضمین ارائه بهترین کیفیت به شما از تعهدات ماست ! ضمانت نامه دیجیتالی برای کلیه سفارشات نیز جهت جلب اطمینان خاطر شما ، ارائه خواهد شد . رضایت مشتریان عزیز اولیت کاری گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس می باشد . ما با هدف جلب رضایت شما عزیزان ، در تحویل کیفیت کار خروجی بی نظیر ، کوتاهی نخواهیم کرد . به طور کلی " بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت در عین رعایت سرعت زمان تحویل " ضمانت بی قید و شرط مونیکس در قبال سفارشات شما عزیزان خواهد بود .

راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت

ایده پردازی هدمند

لازمه تبلیغات پربازده برای برند شما ، یک ایده خوب است ! اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس در جهت ایده پردازی برای تبلیغات شما فعالیت می کند . در اتاق ایده پردازی مونیکس ، ایده اولیه شما دریافت و بررسی می شود . سپس رد ، تائید و یا در جهت مثبت تغییر داده خواهد شد . البته اگر ایده ای ندارید هم مهم نیست ! هدف شما از تبلیغات در اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس مورد بررسی قرار خواهد گرفت . همچنین با برآورد بودجه تبلیغاتی شما ، بهترین پلان ها را به شما معرفی خواهیم کرد . پس از انتخاب مناسب ترین پلان تبلیغاتی توسط شما ، ایده پردازی برای بازدهی بالای آن صورت می گیرد . در این مرحله سلیقه شما با سلیقه بازار هدفتان تلفیق خواهد شد . نظرات مونیکس در جهت بازدهی بالاتر نیز در این مرحله به شما پیشنهاد خواهند شد . در پایان نتیجه گیری کلی انجام شده و اجرای سفارش شما به سرعت شروع خواهد شد !

ایده پردازی هدفمند / سفارش چاپ ارزان از چاپخانه آنلاین مونیکس
سفارش آسان / سفارش چاپ ارزان از چاپخانه آنلاین مونیکس

سفارش آسان

سفارش آنلاین کلیه امور و خدمات تبلیغاتی در مونیکس به سادگی و تنها با چند کلیک ساده انجام پذیر می باشد . سفارشات شما پس از ثبت ، بررسی و پیگیری می شوند . سپس در صورت نیاز در اتاق ایده پردازی آنلاین مونیکس هدف گذاری شده و سپس به سرعت توسط مونیکس اجرا می شوند . صرفه جویی در زمان و هزینه ها از مزایای سفارش امور تبلیغاتی به صورت آنلاین است . در مونیکس ، یک سفارش حضوری به صورت آنلاین کاملاً شبیه سازی شده است . همچنین هر مرحله از اجرای سفارشتان ، توسط شما و از طریق پنل کاربری تان قابل پیگیری می باشد . با مونیکس سفارش امور تبلیغاتی خود را به صورت آنلاین و با رضایت کامل ، تجربه خواهید کرد . گستره خدمات تبلیغاتی مونیکس نیز شامل کلیه امور تبلیغاتی مورد نیاز برای هر برندی می باشد . همچنین با استفاده از تخفیف های ویژه مونیکس ، بودجه تان بهینه مصرف خواهد شد !

محدوده قیمت های ما

شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شروع قیمت از ... تومان
شامل سررسید ، تقویم ، ...
سفارش انواع هدایای تبلیغاتی ؛ سررسید ، تقویم ، ... / سفارش هدایای تبلیغاتی آنلاین
شامل جعبه ، ساک دستی ، ...
سفارش طراحی و تولید انواع بسته بندی ؛ جعبه ، کارتن ، ساک دستی ، ... / سفارش تولید انواع بسته بندی آنلاین
چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

تعرفه های مونیکس!

مناسب با هر بودجه و به همراه تخفیف های ویژه !

بی نهایت تخفیف

تعرفه کلیه خدمات گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس مناسب با هر بودجه ای تعیین شده اند . همچنین تخفیف های ویژه ای نیز به صورت روزانه ، هفتگی و ماهانه اعمال خواهند شد . با استفاده از سامانه ثبت سفارشات آنلاین گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خواهید کرد . همچنین بهترین کیفیت را با مناسب ترین سفارش خواهید داد .

بی نهایت تخفیف

تجربه سفارش آنلاین!

سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را با مونیکس به صورت آنلاین تجربه کنید !

تجربه سفارش آنلاین

گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس امکان سفارش کلیه خدمات تبلیغاتی را به صورت آنلاین مقدور ساخته است . خدمات قابل ارائه توسط مونیکس ، شامل : سفارش طراحی گرافیک ، سفارش طراحی سایت ، سفارش چاپ و تبلیغات ، سفارش برندینگ ، سفارش تولید موشن گرافیک ، سفارش طراحی اپلیکیشن و سفارش طراحی سه بعدی می شوند . همچنین برای اطمینان خاطر شما ، کلیه سفارشات با ارائه ضمانت نامه دیجیتال ثبت میشوند .

تجربه سفارش آنلاین
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.