سفارش طراحی موکاپ سه بعدی

سفارش طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین ؛ سفارش طراحی سه بعدی موکاپ | سفارش طراحی سه بعدی آنلاین

فرم سفارش طراحی موکاپ سه بعدی

پیشنهاد ما سفارش از طریق سبد خرید هستش . اما اگر وقت کافی برای ثبت نام و طی کردن مراحل خرید رو ندارید ، با این فرم می تونید ثبت سفارشتون رو بدون معطلی انجام بدید و بعدش برای تکمیل و ثبت نهاییش باهاتون تماس میگیریم !

برای مشاهده و یا ثبت سفارش دیگر خدمات طراحی سه بعدی به بخش سفارش طراحی سه بعدی آنلاین مراجعه نمایید .

طراحی موکاپ سه بعدی

طراحی موکاپ سه بعدی چیه ؟!

طراحی موکاپ 3D یک طراحی غیر ثابت و پویا می باشد . تفاوت طراحی موکاپ سه بعدی با طراحی محصول سه بعدی در ابعاد و اندازه های واقعی می باشد . همچنین در طراحی موکاپ سه بعدی صحبت از محصول تولید شده یا نشده نیست . طراحی موکاپ 3D می تواند حتی یک محصول فرضی باشد . دقت اجرای این طرح ها نیز به نسب محصول تولیدی پایین تر می باشد . به اندازه ای که موکاپ سه بعدی می تواند یک طرح از ذهن خلاق طراح نیز باشد . برای مثال زمانی که شما قصد ارائه نمای 360 درجه از محصول خود در فروشگاه آنلاین خود دارید ، اگر هزینه های عکاسی سه بعدی برایتان مقرون به صرفه نیست می توانید از موکاپ 3D محصول خود استفاده کنید . البته در برخی موارد موکاپ 3D با طراحی محصول یا نمونه سازی کلی تفاوتی نخواهند داشت .

سفارش طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / خدمات طراحی موکاپ سه بعدی 3D
راهنمای ثبت سفارشات آنلاین
عضویت یا ورود به سایت
انتخاب سفارش خود
ثبت از طریق تیکت
پیگیری از طریق تیکت
سفارش طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / خدمات طراحی موکاپ سه بعدی 3D

موکاپ سه بعدی

هدف از طراحی موکاپ سه بعدی چیه ؟!

هدف از طراحی موکاپ سه بعدی استفاده از آن در بنر های تبلیغاتی و یا تیزر های موشن گرافیک می باشد . البته موکاپ سه بعدی و حتی دو بعدی ، تنها یک طرح پیش نمایش می باشند . اما با این حال طرفداران زیادی دارند . همچنین طراحی موکاپ 3D در تولید تیزر موشن گرافیک نیز بسیار حائز اهمیت خواهد بود . طراحی موکاپ سه بعدی اگر از روی طرح اصلی انجام گردد تقریباً 10 الی 15 درصد با واقعیت تفاوت خواهد داشت . البته برای سفارش کلیه خدمات طراحی سه بعدی ، پیش نیاز اصلی " اطلاعات دقیق " می باشد . بر اساس این اطلاعات تفاوت موکاپ شما با محصول حقیقی آن مشخص می شود . حتی زمانی که موکاپ شما از روی طرح حقیقی انجام نشود نیز اطلاعات کامل از شما درخواست خواهد شد . در این نوع نیز متناسب با اطلاعاتی که در اختیار مونیکس می گذارید ، طرح موکاپ سه بعدی شما ، به واقعیت نزدیک خواهد بود .

چرا مونیکس رو انتخاب کنیم!​
اتاق ایده پردازی آنلاین
ثبت سفارشات آنلاین
ارائه ضمانت نامه آنلاین
ارائه تخفیف های ویژه

سفارش طراحی موکاپ سه بعدی

چرا به شما سفارش طراحی موکاپ سه بعدی بدیم ؟!

سفارش طراحی موکاپ سه بعدی در مونیکس به صورت آنلاین و بدون احتیاج به حضور گرامی شما صورت می گیرد . بدون اتلاف وقت و با صرفه جویی در هزینه ها ، سفارش طراحی موکاپ سه بعدی خود را به صورت آنلاین ثبت کنید . گرافیست های مونیکس با استفاده از بروز ترین متد های طراحی سه بعدی ، بهترین ها را برای شما رقم می زنند . فرم سفارش طراحی موکاپ سه بعدی نیز کاملا ساده و سریع میباشد . از موارد حائز اهمیت در طراحی موکاپ سه بعدی ، رعایت استاندارد های شباهت سازی و نور پردازی آن میباشد . گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، از اجرای این استاندارد ها صرف نظر نخواهد کرد ! ارائه ضمانت نامه دیجیتال برای سفارشات طراحی سه بعدی و اتاق ایده پردازی آنلاین هم شما را برای رسیدن به هدفتان از این سفارش همراهی میکنند . پس بدون اتلاف زمان و با خیال راحت ، طراحی موکاپ سه بعدی خود را آنلاین سفارش دهید !

سفارش طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / طراحی موکاپ سه بعدی آنلاین / خدمات طراحی موکاپ سه بعدی 3D
خدمات دیگر طراحی سه بعدی
طراحی سه بعدی دیگه شامل چه خدماتی میشه ؟!
اپلیکیشن مونیکس!
گروه طراحی تبلیغاتی مونیکس ، ضمن راه اندازی سامانه ثبت سفارشات چاپی آنلاین ، نسبت به گنجاندن سامانه ذیل در اپلیکیشن ، اقدام نموده است . این اپلیکیشن ، در تمامی دستگاه ها آی او اس و اندروید ، قابل اجرا می باشد . برای دانلود ، در لینک زیر کلیک کرده و نسخه سازگار با تلفن همراه و یا تبلت خود را ، دانلود نمایید .
پرسش ها باقیست!
به سرعت پاسختان را خواهیم داد.